BOSMER KNX Eğitim – KNX Member | Akıllı Ev, Bina Otomasyon Sistemleri

KNX Eğitim

 

KNX Eğitim | Türkiye’de Basic ve Advance KNX eğitimleri veren 4 merkezden biri olan BOSMER. Teknik ekiplerinize KNX onaylı eğitimler vermektedir. KNX Tutor olan Genel Müdürümüz Mert ÜNLÜÖNEN tarafından verilen KNX eğitimleri, KNX merkezi tarafından teorik ve pratik olarak belirli bir planlama dahilinde düzenlenmektedir. En az 2’şer kişilik gruplar halinde gerçekleşen eğitimlerin sonunda, KNX tarafından açılan online sınavlar yapılmaktadır. Bu sınavlar sonunda  KNX eğitimi tamamlanır ve yapılan değerlendirmeler ile sertifikasyon süreci tamamlanıp, KNX onaylı sertifikalar verilmektedir.

SERTİFİKASIZ KNX EĞİTİMİ

KNX Protolünü öğrenerek ihtiyaç duyulan donanımı kazanmak isteyen, sektöre yeni giriş yapan ya da KNX konusunda temel düzeyde bilgi sahibi olmak isteyen herkes sertifikasız knx eğitimi programımıza katılabilir.

Bosmer tarafından belirtilen tarihler dışında knx eğitimi almak isteyenler için katılımcı sayısı minimum 2 kişiye ulaştığı durumlarda yeni sınıf açılabilecektir. Bilgi almak isteyen katılımcılar iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir.

Sınav Sistemi

Knx eğitim sınavları teori ve pratik olarak iki bölümden oluşmaktadır. Teori sınavında başarılı olan adaylar pratik sınavına girmeye hak kazanırlar. Sınavlarını başarı ile tamamlayan adayların sertifikaları KNX organizasyonu (Belçika) tarafından gönderilmektedir.

KNX NEDİR ?

KNX sistemi, aydınlatma, panjur kontrolü, güvenlik sistemi, ısıtma, havalandırma, su kontrolü, enerji yönetimi, akıllı sayaç ve yanı sıra ev aletleri, ses / video gibi bütün ev bina kontrolü uygulamaları için kullanılan uluslararası bir standarttır. 2002 yılında Avrupa’da üç farklı protokol kullanan üreticilerin bunu standartlaştırma istemiyle ortaya çıkmış ve KNX organizasyonu kurulmuştur. KNX, Avrupa Standardı CENELEC EN 50090 ve CEN EN 13321-1 ile uluslararası standardı ISO/IEC 14543-3 onaylıdır. KNX eğitimleri, temel ve ileri düzey olmak üzere yalnızca Sertifikalı KNX Eğitim Merkezlerinden verilmektedir.

 

KNX Eğitim, knx eğitimi, ets5 eğitimi, knx training

EĞİTİM KARELERİ

KNX SERTİFİKASI KAZANANLAR

KNX Eğitim, knx eğitimi, ets5 eğitimi, knx training
knx eğitim
KNX Eğitim, knx eğitimi, ets5 eğitimi
Knx Eğitimi
Knx Sertifika
knx eğitim dosyası
knx eğitimi alanlar
knx eğitim
KNX Eğitim, knx eğitimi, ets5 eğitimi