19 April 2019
Education Bosmer KNX - KNX Member | Smart Home, Building Automation Systems

KNX Training

KNX Education | which Basic and Advance KNX training in Turkey 4, one of the central BOSMER. Teknik ekiplerinize KNX onaylı eğitimler vermektedir. KNX Tutor olan Genel Müdürümüz Mert ÜNLÜÖNEN tarafından verilen KNX eğitimleri, KNX merkezi tarafından teorik ve pratik olarak belirli bir planlama dahilinde düzenlenmektedir. En az 2’şer kişilik gruplar halinde gerçekleşen eğitimlerin sonunda, KNX tarafından açılan online sınavlar yapılmaktadır. Bu sınavlar sonunda KNX eğitimi tamamlanır ve yapılan değerlendirmeler ile sertifikasyon süreci tamamlanıp, KNX onaylı sertifikalar verilmektedir.

CERTIFICATELESS KNX EDUCATION

KNX who wish to acquire the equipment needed to learn the Protolize sector to new entrants or anyone who wants to have the basic knowledge about KNX-certified KNX can join our training program.

Bosmer tarafından belirtilen tarihler dışında knx eğitimi almak isteyenler için katılımcı sayısı minimum 2 kişiye ulaştığı durumlarda yeni sınıf açılabilecektir. Bilgi almak isteyen katılımcılar iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir.

EXAMINATION SYSTEM

KNX training exam consists of two parts: theory and practice. Candidates who pass the theory exam are eligible to take the practical exam. Upon successful completion of the certification exam candidates KNX organization (Belgium) it is sent by.

WHAT IS KNX ?

KNX sistemi, aydınlatma, panjur kontrolü, güvenlik sistemi, ısıtma, havalandırma, su kontrolü, enerji yönetimi, akıllı sayaç ve yanı sıra ev aletleri, ses / video gibi bütün ev bina kontrolü uygulamaları için kullanılan uluslararası bir standarttır. 2002 yılında Avrupa’da üç farklı protokol kullanan üreticilerin bunu standartlaştırma istemiyle ortaya çıkmış ve KNX organizasyonu kurulmuştur. KNX, Avrupa Standardı CENELEC EN 50090 ve CEN EN 13321-1 ile uluslararası standardı ISO/IEC 14543-3 onaylıdır. KNX eğitimleri, temel ve ileri düzey olmak üzere yalnızca Sertifikalı KNX Eğitim Merkezlerinden verilmektedir.

KNX Eğitim, knx eğitimi, ets5 eğitimi, knx training

EDUCATION SQUARES

KNX CERTIFICATE OF WINNERS

KNX Eğitim, knx eğitimi, ets5 eğitimi, knx training
KNX Eğitim, knx eğitimi, ets5 eğitimi
Knx Eğitimi
Knx Eğitim
Knx Sertifika
knx eğitim
KNX Eğitim, knx eğitimi, ets5 eğitimi
KNX training